tefal kuchnia, smoby kuchnia, kuchnia dla dzieci, kuchnia superchef

Zabawki marki Smoby

Smoby to świetny producent zabawek dla dzieci, który jest dobrze znany na całym świecie. Zabawki Smoby charakteryzują się świetną jakością wykonania, starannością w detalach, oraz przede wszystkim świetnym designem. Dzisiaj skupimy się na dwóch kategoriach zabawek: zabawki ogrodowe, takie jak zjeżdżalnie i domki dla dzieci, oraz kuchnie dla dzieci.

Zjeżdżalnie ogrodowe dla dzieci Smoby

Zjeżdżalnie Smoby cechuje świetny wygląd, który idealnie wpasuje się do każdego ogrodu, a także funkcjonalność. Małe zjeżdżalnie Smoby XS są idealne do używania również w domu.

Mała Zjeżdżalnia Świnka Peppa – Smoby XS

mała zjeżdżalnia dla dzieci, zjeżdżalnia smoby, smoby xs, zjeżdżalnia ogrodowa, zabawki ogrodowe

Cudowna mała zjeżdżalnia dla dzieci, której można używać do domu i do ogrodu. Różowy kolor idealnie pasuje dla dziewczynki, ale zjeżdżalnia posiada obrazek Świnka Peppa, więc spodoba się także chłopcom. Zjeżdżalnia zaopatrzona została w wygodną drabinkę antypoślizgową.

Duża zjeżdżalnia modułowa Smoby Megagliss 2w1

duża zjeżdżalnia dla dzieci, zjeżdżalnia ogrodowa, megagliss, smoby, zjeżdżalnia do ogrodu, dla dzieci, brykacze.pl

Ta zjeżdżalnia ogrodowa dla dzieci to genialna zabawka, która składa się z dwóch modułów. Może to być mała zjeżdżalnia typu Smoby XS, albo ogromna zjeżdżalnia Megagliss o długości ślizgu 375 cm!

Domki ogrodowe dla dzieci Smoby

Zabawki ogrodowe zawsze przynoszą dużo zdrowej zabawy i sprawiają mnóstwo frajdy. Huśtawki dla dzieci i ogrodowe zjeżdżalnie to oczywistość. Domki dla dzieci jednakże wprowadzają zabawę na nowy poziom!

Domek ogrodowy dla dzieci Smoby Floralie Nature

domek dla dzieci, domek smoby, plastikowy domek, domek z kuchnią, domek ogrodowy, do ogrodu

Cudowny domek dla dzieci Smoby Nature Floralie. Ogrodowa kuchnia dla dzieci dołączona do domku to świetny element, który urozmaici zabawę i pozwoli wcielić się w rolę dorosłych. Dzieci to uwielbiają! Dodatkowo domek posiada ruchome półdrzwi i zasuwane okna.

Smoby Domek na palach ze zjeżdżalnią

domek na palach, smoby, zjeżdżalnia ogrodowa, domek ogrodowy dla dzieci, domki do ogrodu, brykacze.pl

Świetny ogrodowy domek dla dzieci „Domek na palach” ze zjeżdżalnią. Genialne rozwiązanie – domek dla dzieci na podwyższeniu. Po drabince wchodzi się na platformę, z której można wejść do domku, lub zjechać ze zjeżdżalni.

Kuchnie dla dzieci Smoby

Kuchnie dla dzieci to genialne zabawki ze względu na to, że maluchy uwielbiają naśladować rodziców. Dzięki takim kuchniom, dzieci mogą uczyć się używania różnych urządzeń i wyposażenia. W przyszłości dzięki temu nie zrobią sobie krzywdy w prawdziwej kuchni, bo będą przygotowane.

Smoby kuchnia Tefal Studio XXL

duża kuchnia dla dzieci, kuchnia smoby xxl, tefal studio, chef, masterchef, brykacze.pl

Bardzo duża kuchnia dla dzieci Smoby, zawierająca dosłownie wszystkie niezbędne w kuchni sprzęty i akcesoria. Wśród nich znajdują się takie elementy jak piekarnik, zmywarka, zlew, palniki, patelnia, garnek itp. Elementów jest mnóstwo, a zabawie nie będzie końca!

Kuchnia dla dzieci Smoby MiniTefal

mała kuchnia dla dzieci, kuchnia studio, kuchnia smoby, tefal, minitefal

Nieduża kuchnia dla dzieci miniTefal Studio to świetne rozwiązanie, gdy nie chcesz poświęcać bardzo dużej przestrzeni na kuchnię dla dzieci do zabawy. W małej kuchni mieszczą się jednakże niezbędne sprzęty. Jest piekarnik, zmywarka, palniki, oraz zlew, a także lodówka. Niczego nie brakuje, a oszczędność miejsca jest na wagę złota!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *