trampolina ogrodowa, trampolina dla dzieci, trampolina berg

Trampoliny ogrodowe nie tylko dla dzieci

Istnieje przekonanie, że jeśli chcemy poskakać na profesjonalnych trampolinach, to musimy udać się do jednego z parków trampolin. Nic bardziej mylnego – możemy mieć w pełni profesjonalną trampolinę we własnym ogrodzie – dzięki producentowi Berg.

Trampoliny ogrodowe najwyższej klasy

Produkty marki Berg to wykonane z najwyższą starannością zabawki dla dzieci i dorosłych. Producent jest pewien jakości swoich produktów, dlatego po rejestracji na jego stronie, wydłuża gwarancję nawet do kilkunastu lat!

Trampoliny dla dzieci – przede wszystkim bezpieczne

Zastosowane przy produkcji trampolin materiały nie tylko poprawiają doznania ze skakania, ale także swoją odpornością zapewniają bezpieczeństwo. Dedykowane siatki Berg są w pełni bezpieczne i wykorzystują technologię Auto-Seal.

W pełni profesjonalne trampoliny dla dorosłych

Najlepsze trampoliny Berg mogą być używane również przez dorosłych. Są to profesjonalne sprzęty sportowe, a nie tylko zwykłe zabawki. Na takich trampolinach można wykonywać wszelkie tricki i sztuczki, jakie wykonują profesjonaliści w parkach trampolin.

Nie tylko niezawodność, lecz również wygoda

Trampoliny ogrodowe Berg dostępne są w wersjach klasycznych, oraz InGround. Do pierwszego wariantu dostępne są drabinki o różnych długościach, zaś wersja InGround to trampoliny mocowane do ziemi. Dzięki temu wejście jest nisko i nie jest wymagana drabinka.

Mała Trampolina dla dzieci Berg Talent InGround

trampolina ogrodowa, trampolina dla dzieci, trampolina berg, brykacze.pl

Mała trampolina ogrodowa Berg Talent to podstawowy model tego producenta. Przeznaczony jest dla najmłodszych, oraz dla niedoświadczonych dzieci.

Trampolina ogrodowa dla dzieci Berg Favorit

trampolina ogrodowa, trampolina dla dzieci, trampolina berg, brykacze.pl

Świetny model, który dedykowany jest nieco starszym dzieciom, a także bardziej doświadczonym maluchom. Dostępny jest w większych rozmiarach, dzięki czemu może z niej korzystać kilkoro maluchów jednocześnie.

Trampolina ogrodowa dla dzieci i dorosłych Berg Champion

trampolina ogrodowa, trampolina dla dzieci, trampolina do ogrodu, brykacze.pl

Świetny model trampoliny, który sprawdzi się nie tylko dla dzieci, ale również dla dorosłych. Skakanie będzie ciekawsze dzięki szerszemu polu idealnego wybicia, które zapewniają sprężyny Twinspring Gold.

Profesjonalna trampolina ogrodowa dla dzieci i dorosłych Berg Elite+

trampolina ogrodowa, trampolina dla dzieci, trampolina do ogrodu, brykacze.pl

Najlepszy model trampoliny, który nie ma sobie równych. Ta trampolina jest tak świetna, że wyróżnia się od pozostałych modeli nawet kolorem. Posiada najlepsze sprężyny Twinspring Gold, a także matę z technologią AirFlow, która zwiększa siłę wybicia. Dzięki temu można robić przeróżne akrobacje i sztuczki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *