zjeżdżalnia dla dzieci, zjeżdżalnia ogrodowa, zjeżdżalnia do ogrodu, ślizg wodny, brykacze.pl

Ponadczasowa zabawka – zjeżdżalnia dla dzieci

Niewiele jest takich zabawek, które od lat utrzymują popularność i nic nie wskazuje na to, że ją kiedykolwiek stracą. Należą do nich zwłaszcza klasyczne zabawki ogrodowe, taki jak huśtawki, czy piaskownice. Do tej kategorii zaliczamy też zjeżdżalnie, na których skupimy się w dzisiejszym wpisie.

Zjeżdżalnia godna polecenia

Zjeżdżalnia Smoby Megagliss 2 w 1

zjeżdżalnia dla dzieci, zjeżdżalnia ogrodowa, zjeżdżalnia smoby, brykacze.pl, zabawki ogrodowe

Ogrodowa zjeżdżalnia dla dzieci Smoby Megagliss to świetny produkt ze względu na długość ślizgu, oraz swoją unikatową konstrukcję modułową. Umożliwia ona dostosowanie długości ślizgu do wieku dziecka, co sprawia, że to świetny wybór w przypadku rodzeństwa. Maluch może korzystać z krótkiej zjeżdżalni, a trochę starsze dziecko może podłączyć przedłużenie ślizgu i używać 375 cm zjeżdżalni.

Wielka zjeżdżalnia ogrodowa Feber Ślizg Wodny

zjeżdżalnia dla dzieci, zjeżdżalnia ogrodowa, ślizg wodny, duża zjeżdżalnia ,sklep z zabawkami, brykacze.pl

Świetna zjeżdżalnia ogrodowa renomowanej firmy Feber. Posiada długi ślizg wynoszący aż 285 cm, oraz stabilną drabinkę, po której bezpiecznie wespnie się bez problemu każde dziecko. Zjeżdżalnia posiada podstawę z rurek, które dbają o to, by zabawka się nie przewróciła – masz zatem pełną gwarancję bezpieczeństwa swojego malucha.

Zjeżdżalnia ogrodowa ze ślizgiem wodnym Feber

zjeżdżalnia dla dzieci, zjeżdżalnia wodna, ślizg wodny, zjeżdżalnia feber, zabawki dla dzieci, brykacze.pl

Zjeżdżalnia hiszpańskiej firmy Feber jest przede wszystkim solidna, oraz kolorowa. Te dwa przymiotniki idealnie ją opisują. Wykorzystane tworzywo jest niezwykle wytrzymałe i odporne na czynniki zewnętrzne. Dzięki temu zabawka może spokojnie stać na dworze, niezależnie od pogody i warunków. Mamy pewność, że nie ulegnie uszkodzeniu. Oczywiście 190 cm ślizgu i możliwość podłączenia ślizgu wodnego to cechy, o których nie można zapominać w kwestii dobrej zabawy naszego malucha.

Zjeżdżalnia dla dzieci Smoby Funny 200 cm

zjeżdżalnia dla dzieci, zjeżdżalnia ogrodowa, zjeżdżalnia smoby, brykacze.pl

Smoby Funny to klasyczna zjeżdżalnia, która po prostu ma spełniać swoją zwyczajną funkcję – dostarczać rozrywki poprzez zjeżdżalnie raz po raz. Ślizg w tym modelu jest falowany dla jeszcze lepszych doznań, a jego długość to 200 cm. Świetnie sprawdzi się w ogrodzie, ale jest na tyle mobilna i lekka, że można ją w razie potrzeby wnieść do domu i nadal używać.

Mała zjeżdżalnia dla dzieci Smoby XS Świnka Peppa

mała zjeżdżalnia, zjeżdżalnia dla dzieci, zjeżdżalnia ogrodowa, zjeżdżalnia do domu, brykacze.pl, zjeżdżalnia smoby

Zjeżdżalnia Smoby XS to bardzo uniwersalny produkt, który sprawdzi się wspaniale zarówno w domu, jak i w ogrodzie. Co ciekawe, ten model zjeżdżalni dostępny jest w bardzo wielu wariantach, które różnią się od siebie kolorami, oraz obrazkami z różnych kreskówek. Wariant na zdjęciu powyżej jest na licencji bajki Świnka Peppa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *